www.BAKIRKOYGAYRIMENKUL.com
Üye Girişi    |    Yeni Üye    
 
 
   
Kategori 1
Kategori 2
Kategori 3
il
ilçe
Fiyat :   ile
  Döviz & Kredi


  Hakkımızda

  
Değerli müşterilerimiz, Sevgili meslektaşlarımız,

  TEKBAŞLAR GAYRİMENKUL 1998 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana “ ÖNCE GÜVEN “ sloganı ile yola çıkan TEKBAŞLAR GAYRİMENKUL sektöründe müşterisine verdiği güler yüzlü hizmet, çok seçenekli portföyü, halkın teveccühü ile Türkiye çapında saygın bir kuruluş haline gelmiştir.

  Hizmeti bir bütün olarak bilen kurumumuz, müşterisine Gayrimenkul pazarlamanın yanı sıra iç mimari (dekorasyon) ve nakliyat (evden eve) hizmetleri vermektedir.

  Hızla büyüyen kurumumuz, gelişimini yeni iş ortakları ile sürdürmek amacındadır. Bu bağlamda TEKBAŞLAR Gayrimenkul başta konusunda uzman emlak ofislerini ve sektörde faaliyet göstermek isteyen iş ortaklarımızı TEKBAŞLAR GAYRIMENKUL ailesine ve Franchise‘mız olmaya davet ediyoruz.

  Lider ve güvenilir bir şirket olarak TEKBAŞLAR GAYRİMENKUL son yıllar içerisinde Türkiye’nin gayrimenkul sektöründeki en büyük ilk üç firmasından biri olmayı hedeflemiştir. TEKBAŞLAR GAYRİMENKUL müşterilerini sürekli, kaliteli, yaşanabilir ve en uygun ödeme koşullarıyla konut sahibi yapmayı amaç edinmiştir. Güvenilir, aldatmayan, her zaman iyi dileklerle anılan bir firma olmayı temel felsefe edinmiştir. Önce Güven düsturu ile yatırımcılarına her zaman en doğru yatırımı gerçekleştirmesi için hizmet vermeyi görev olarak kabul etmiştir. Gayrimenkullerini en iyi ve karlı bir şekilde değerlendirmek isteyen yatırımcılarımızı, en uygun fiyatlarda gayrimenkul satın almak isteyen müşterilerimizi, emlak sektöründe faaliyet göstermek isteyen meslektaşlarımızı TEKBAŞLAR GAYRIMENKUL ailesine davet ediyoruz.
Copyright © 2012